czwartek, 14 listopada 2013

from dream to reality - rozdział 1

- O co chodzi? – mruknęłam zaciekawiona pod nosem
- Julia chodź. Mam do przekazania coś ważnego – znajoma złapała mnie za rękę i zaprowadziła do kuchni.
- UWAGA ludzie! Za chwilę przychodzi tu jakiś koleś  z zespołu i nie schrzańcie tego zrozumiano?
- Z jakiego zespołu?
- Nie wiem – wzruszyła ramionami
-Ohh.
- Bierz się do roboty Julka!
- Tak tak już – uśmiechnęła się
- Alex mam zamówienie – podałam kucharzowi karteczkę
- Okej dzięki
- Spoko – Ruszyłam wziąć następne zamówienia klientów. Myśląc cały czas co to za zespół miał przyjechać , nie patrzyłam pod nogi. Nagle na kogoś wpadłam , przez co wylądowałam na zimnych płytkach.
- Opss przepraszam – spojrzałam na zielonookiego szatyna
- Ymm nie ma sprawy ..
- To moja wina. Taka już ze mnie niezdara.
- Jaka znowu niezdara. Każdemu może się to zdarzyć. Pracujesz tutaj?
- Tak zbieram na koncert
- Oooo? Koncert? Czyj?
- On..One…Direc… wiesz co muszę już iść bo klienci czekają , to pa.
- Oh…Paa..
Cały czas myślałam kto przyjdzie , kim będzie ten z zespołu. Ale z drugiej strony spodobał mi się ten z którym rozmawiałam. Achhh.. boże jaka ja jestem głupia – powiedziałam w myślach sama do siebie. Weszłam do kuchni , by wziąć zamówione 20 minut temu danie.
- Jul , Ellie za ciebie zaniesie to jedzenie. Ty możesz już isć do domu
- Dzięki El. Do jutra – wyszłam z restauracji. Byłam w połowie drogi do domu kiedy przypomniało mi się że miał przyjść ktoś sławny. Szybko zadzwoniłam do Ellie i zapytałam czy był ktoś.
- Ugh dostaliśmy wiadomość że ten ktoś już był
-Co? Kto to mógł być?
- Nie wiem Julka, sorry muszę kończyć cześć – połączenie zostało przerwane
Hmm.. Ellie zachowała się trochę dziwnie , no ale trudno. Szybkim krokiem szła do domu gdyż było już ciemno. Wyjęłam z torebki klucze żeby otworzyć drzwi.
- Carolina jesteś?
- Hej Julka – dziewczyna pocałowała mnie w policzek
- Proszę było w skrzynce zaadresowane do Ciebie.
- Co? Hmmm ciekawe co to jest – szybko otworzyłam kopertę
,, Spotkajmy się jutro w parku w centrum  xx ‘’

- Nie ryzykowałabym na Twoim miejscu , to może być jakiś pedofil , pewnie chce Cię zgwałcić.
- Caro serio? – zaśmiałam się .. bo wiesz ja chyba wiem kto to
- Kto ?
- No bo wiesz .. dzisiaj w pracy wpadłam na takiego chłopaka i on mi się spodobał
- Uuuuu Juleczko uuu – Carolina żartowała sobie ze mnie a wiedziała że tego nie lubię
- Chociaż w sumie to nie wiem .. idę wziąć prysznic
-Jak wolisz
Przewróciła oczami i udałam się do łazienki.
Po 20 minutowej gorącej kąpieli poszła do kuchni coś zjeść. Wzięłam sobie kanapkę z nutellą I zrobiłam malinową herbatę. Poszła do pokoju i włączyłam komputer i nagle zobaczyłam to :
 Harry Styles z resztą zespołu w Londynie
,, Harry Styles i reszta zespołu One Direction przyjechali odwiedzić Londyn. Styles zawitał w restauracji Nadnos gdy reszta zespołu odwiedziała hotelowy basen. Harry zdradził nam że jutro szykuje tajemnicze spotkanie’’

Nie mogła uwieżyć w to co widzę. Jak mogłam go nie poznać? Ten chłopak z restauracji to Harry Styles.
- Carolina!!! Pamiętasz jak mówiłam ci o tym chłopaku ?
- Mhm, no i co?
- To Harry! Nasz Harry Styles – popłakałam się
- Taaa na pewno wpadłaś w pracy na Harrego z One Direction
- No tak. Przeczytaj ten artykuł
* pare minut pózniej*
- Faktycznie ! ale skąd wiesz że to on?
- to na pewno on ! – Caro wyszła z pokoju a ja wyłączyłam komputer , włączyłam Take Me Home i położyłam się spać

*** ( następny dzień)
Wstałam dość wyspana , dzięki temu miałam naprawdę dobry humor. Carolina poszła dzisiaj do pracy. Ja miałam wolne. Włączyłam muzykę i zaczęłam robić śniadanie. Wyciągnęłam z lodówki jajka wraz z mlekiem , z szafy mąkę i trochę soli. Omlety to moje ulubione danie. Ktoś zapukał do drzwi , więc poszłam otworzyć. Nikogo nie było na zewnątrz. Leżała tylko biała karteczka i jedna czerwona róża.
,, O 16 w parku xx ‘’
Po przeczytaniu tego tekstu uśmiechnęłam się szeroko. Podniosłam różę z ziemi i powąchałam ją.
Włożyłam kwiatka do szklanego flakonu i zaczęłam się szykować bo była już 15.

16:05
Czekałam już w parku na ,, tajemniczego wielbiciela’’ kiedy ktoś objął mnie z tyłu i powiedział:
,, tylko się nie bój ‘’

-----------------------------------------------------------------------
1 rozdział fan fiction o 1D i JB :) Jak się spodobał to komentujcie xx
pytania?
twitter : @luuvmyharry_ @Cienka_Ciposta 

3 komentarze:

  1. zajebiste <3 ciekawe kto to napisał hmm :D

    @luvmyniall_

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmmmmm. świetne to opowiadanie xx Chcę być informowana.Jestem @ILoveHazza_Ass ♡

    OdpowiedzUsuń